Úvodní strana » O mlýně

O mlýně

Buškovský mlýn a jeho areál, nacházející se v krásném prostředí CHKO Český ráj, je ideálním místem pro vaše sváteční příležitosti či společenské akce. Rádi vám pomůžeme zorganizovat tyto významné okamžiky v prostorách mlýna společně se zajištěním dalších nezbytných služeb dle vašich přání

Mlýnice

Představte si původní mlýnici ze 16. století jako velký společenský prostor s neopakovatelnou atmosférou. Prostor o výměře 90 m2 snadno pojme i více než 50 osob. Sousední kuchyně a malý bar vám zajistí pohodu a zlepší náladu.

Stodola

K hospodářskému stavení patřila odjakživa velká stodola. A právě ta může nyní posloužit jako další vhodný prostor pro vaše setkání. Uvnitř stodoly se nachází velký gril na dřevo.

Zahrada s jezírkem

Buškovský mlýn je obklopen zahradou, podél které protéká potok Klenice, jenž napájí i malé jezírko. Není právě toto ideální místo pro vaši zahradní slavnost?

 

Prostor tvořit a pracovat

Všechny prostory našeho mlýna poskytují dostatečné zázemí i pro jiné než čistě rekreační využití. V příjemném venkovském prostředí můžeme společně naplánovat vaše pracovní setkání s klienty, umožnit vám budovat vztahy v rámci vaší společnosti či rozvíjet pracovní vize a projekty. Areál mlýna je též vhodný pro pořádání školení, kurzů, workshopů, přednášek nebo sportovních aktivit.

Jsme otevřeni vašim nápadům a představám a pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc při jejich realizaci. Jsme schopni přizpůsobit se individuálním požadavkům a věříme, že u nás prožijete nezapomenutelné chvíle.